Bir misyonumuz var.

Size kaliteyi, güveni, gerçek iş anlayışını ve herşeyden önemlisi sorunsuz bir hizmeti sunabilmek için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz.

0
TAKIM ARKADAŞI
0+
AKTİF PROJE
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
MAKİNE ve EKİPMAN
0+
MUTLU MÜŞTERİ

Kaliteden Taviz Vermeden Hizmet Vermek İçin Varız


Hakkımızda

Firmamız, DALBAY Taş İmalatı Sanayi ve Ticaret Limited Şti. Aile şirketi olarak 2008 yılında KADİR DALBAY tarafından kurulmuştur.

Geçmişten bugüne İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız sektöründe daima ilkleri başararak örnek bir maden üretim tesisi, çevreye duyarlı işletmecilik anlayışı ve yenilikçi düşünceleriyle hep ön planda olmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, vermiş olduğumuz yüksek kalitedeki hizmet anlayışımız, her konudaki çözüm sunumlarımız ve ticaretten bağımsız olarak siz değerli iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz dostluklarımız şüphesiz ki yapmış olduğumuz işte ki başarımızın en önemli unsurudur.

Firmamızın ana konusu; temin ettiği agrega ham maddesini kırma eleme tesislerinde işlemlerden geçirip boyutlandırarak  nihai ürün halinde beton ve asfalt ana maddesi olarak pazarlama ve satış faaliyetleridir. Bu faaliyetler esnasında insan sağlığı ve çevre bilinci ön planda tutulmakta, bu doğrultuda seçilen teknoloji ve ekipmanlar çağın gerektirdiği şekilde ve bahsettiğimiz duyarlılıkla kullanılmaktadır.

Ticari faaliyetimiz esnasında müşteri memnuniyetine gereken hassasiyet gösterilmekte, bu sebeple ürünlerimizde kaliteden taviz verilmemektedir.

Bize Ulaşın

0 212 538 11 29

Her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız